Movies
Ratings
669
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 2.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 2.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 5.0
RememberRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 5.0
The AccountantRated ★ 3.0
Saints and SoldiersRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
War DogsRated ★ 4.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.0
High-RiseRated ★ 1.5
The PriestsRated ★ 4.5
Bridge of SpiesRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.5