Titles you rated
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 5.0- Ki Fighter TaerangRated ★ 5.0
- 녹색전차 해모수Rated ★ 5.0
- BeybladeRated ★ 5.0
- 올림포스 가디언Rated ★ 5.0
- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
- Phantom Thief JeanneRated ★ 5.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 5.0
Twelve Warrior Explosive Eto RangersRated ★ 4.0- Battle B-DamanRated ★ 5.0
- 스피드왕 번개Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- Soul HunterRated ★ 5.0
- MegaMan NT WarriorRated ★ 5.0
- Ultimate Muscle: The Kinnikuman LegacyRated ★ 5.0
- Shin Megami Tensei: DeviChilRated ★ 4.5
- NG Knight Ramune & 40Rated ★ 5.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 5.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 5.0- Fighting SpiritRated ★ 3.5