Series
Ratings
21
House of CardsRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 4.5
Secret Love AffairRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 3.5
Avengers Social ClubRated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Heartless CityRated ★ 4.0
The Great Gye Choon-binRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 4.5