Movies
Ratings
148
The Motorcycle DiariesRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 3.5
PompeiiRated ★ 3.0
Into the StormRated ★ 2.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
The Great BattleRated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
ArgoRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 1.5
TraffickersRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0