Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
The Angriest Man in BrooklynRated ★ 3.0
Holy MotorsRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
22 Jump StreetRated ★ 3.5
21 Jump StreetRated ★ 4.0
A Tale of Legendary LibidoRated ★ 0.5
Paranormal Activity 4Rated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Two GuysRated ★ 1.5
CouplesRated ★ 3.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 3.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.5
The 6th DayRated ★ 4.0
Almost LoveRated ★ 2.5