Titles you rated
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Pitch PerfectRated ★ 3.5
Frozen FeverRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.0
Shark TaleRated ★ 2.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: My Moving Story! Cactus Large Attack!Rated ★ 3.0- AlarmRated ★ 4.0
Mower MinionsRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Bride WarsRated ★ 2.5- Kimchi WarriorRated ★ 0.5
Code Name: JackalRated ★ 2.0
New WorldRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.5
The Perfect World of KaiRated ★ 2.5
Stormy NightRated ★ 3.0
To the Forest of Firefly LightsRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 4.0