Titles you rated
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Hogu's LoveRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
PastaRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
High KickRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 4.0
Bel AmiRated ★ 2.0
Gap DongRated ★ 3.5
Witch's RomanceRated ★ 3.5
MonstarRated ★ 3.5
Miss KoreaRated ★ 2.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.0
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0