Movies
Ratings
12
The WhistleblowerRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
LifeRated ★ 4.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Jane EyreRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5