Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
TRON: AresRated ★ 2.0
HyakuemuRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
MantisRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Mr. Bean's HolidayRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 2.0
War of the ArrowsRated ★ 2.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.5
HereditaryRated ★ 2.5
A Haunting in VeniceRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 2.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5