Series
Ratings
321
Little WomenRated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Death to Snow WhiteRated ★ 2.5
Queen MantisRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Great PretenderRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
MurderbotRated ★ 2.5
Your Friends and Neighbors Season 1Rated ★ 2.5
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 5.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
Ted Lasso Season 3Rated ★ 4.0
Ted LassoRated ★ 3.5
Ted LassoRated ★ 4.0
Slow Horses Season 4Rated ★ 3.0
Slow Horses Season 3Rated ★ 3.5
Slow Horses Season 2Rated ★ 4.0