Movies
Ratings
363
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.5
AlienRated ★ 5.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.5
Enemy of the StateRated ★ 5.0
GremlinsRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 2.0
SnatchRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 5.0
Charlie's AngelsRated ★ 2.0
The TransporterRated ★ 3.0
About a BoyRated ★ 4.5
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 5.0
BoltRated ★ 4.5
Eight BelowRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 2.0
Romeo + JulietRated ★ 3.5
The Wizard of OzRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 4.0