Series
Ratings
31
SignRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 2.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.5
PastaRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5