Titles you rated
InterstellarRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 1.5
I, RobotRated ★ 2.5
AvatarRated ★ 2.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 2.0
May 18Rated ★ 0.5
GravityRated ★ 1.5
SunnyRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0