Movies
Ratings
77
Jack the Giant SlayerRated ★ 5.0
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 4.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 5.0
Big Momma's HouseRated ★ 5.0
The Perfect World of KaiRated ★ 5.0
The CroodsRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
101 Dalmatians II: Patch's London AdventureRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 4.5
Heart is...Rated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0