Titles you rated
ElementalRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 3.5
NopeRated ★ 2.5
All-Round Appraiser Q: The Eyes of Mona LisaRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
BrokerRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
Jurassic World: DominionRated ★ 2.5
The MediumRated ★ 3.5
House of GucciRated ★ 3.0
EncantoRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.0
The Conjuring: The Devil Made Me Do ItRated ★ 2.0