Movies
Ratings
298
Sweet & SourRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 2.5
Secret ZooRated ★ 1.5
AshfallRated ★ 2.5
A Little PrincessRated ★ 3.0
CatsRated ★ 4.0
CatsRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 5.0
JokerRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.5
PapermanRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
We Are BrothersRated ★ 3.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 2.5
The CroodsRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
You Call It PassionRated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5