Movies
Ratings
100
World War ZRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 2.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0