Movies
Ratings
1270
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.0
ExitRated ★ 2.5
Feng ShuiRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
Lucky Red SeedsRated ★ 2.0
My Tyrano: Together, ForeverRated ★ 1.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
The WifeRated ★ 3.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 4.0
Christopher RobinRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.0
Hotel Transylvania 3: Summer VacationRated ★ 3.5