Titles you rated
The BoyRated ★ 3.0
Escape RoomRated ★ 3.5
Extremely Wicked, Shockingly Evil and VileRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
Start-UpRated ★ 3.5
Terminator: Dark FateRated ★ 3.5
Doctor SleepRated ★ 4.5
Ex MachinaRated ★ 4.0
FreaksRated ★ 3.0
The Number 23Rated ★ 3.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.5
A Little PrincessRated ★ 2.5
6 UndergroundRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 4.0
Black MoneyRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 4.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.5
The RoomRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0