Movies
Ratings
175
Men in BlackRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
The Brand New TestamentRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 4.5
Memoir of a MurdererRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
CartRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.5
The VillainessRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
MoonlightRated ★ 5.0