Series
Ratings
56
Prime Minister and IRated ★ 2.5
Secret Love AffairRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 3.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 5.0
Fashion KingRated ★ 3.0
Dear HeavenRated ★ 5.0
GiantRated ★ 5.0
BrainRated ★ 3.5
Painter of the WindRated ★ 3.5
Fated to Love YouRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 3.0
Attic CatRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 5.0