Series
Ratings
139
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Ranma1/2Rated ★ 3.0
AsuraRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
The TrunkRated ★ 2.5- DoubtRated ★ 3.5
- MonsterRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 2.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
PlutoRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.5
The BequeathedRated ★ 2.5
What If...? Season 2Rated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5