Titles you rated
Fabricated CityRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 2.5
21Rated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.0