Series
Ratings
170
Witch's CourtRated ★ 4.5
The HeiressRated ★ 3.0
Mrs. AmericaRated ★ 5.0
Meet Me @ 1006Rated ★ 4.0
The Rise of PhoenixesRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
The CrownRated ★ 3.5
The CrownRated ★ 3.5
The CrownRated ★ 3.5
The CrownRated ★ 3.5
The GuestRated ★ 3.0
Next in Fashion Season 1Rated ★ 3.0
Chief KimRated ★ 3.0
VictoriaRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 3.0
HyenaRated ★ 3.0