Titles you rated
BridgertonRated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 1.0
Inspector KooRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.0
The Silent SeaRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 0.5
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 2.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 0.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5