Titles you rated
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
The Seven Deadly Sins : Wrath of the GodsRated ★ 5.0
All InRated ★ 5.0- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 4.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
HorimiyaRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.0