Movies
Ratings
367
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
AmyRated ★ 3.5
Brokeback MountainRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 3.5
The DoubleRated ★ 4.0
While We're YoungRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 4.5
12 Angry MenRated ★ 4.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
The Brand New TestamentRated ★ 4.5
TangledRated ★ 2.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 2.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The TreacherousRated ★ 1.0
AssassinationRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0