Titles you rated
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 0.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 0.5
Fight For My WayRated ★ 0.5
Killing EveRated ★ 1.0
Big Little LiesRated ★ 0.5
Welcome to Waikiki Season 2Rated ★ 1.5
Heart Signal Season 3Rated ★ 1.0- Yona of the DawnRated ★ 1.5
Why Women KillRated ★ 2.0
Demon SlayerRated ★ 2.5
Years and YearsRated ★ 1.5
Killing EveRated ★ 2.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 1.5
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 2.0
Big Little LiesRated ★ 1.5
Movie RoomRated ★ 1.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 1.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 1.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0