Titles you rated
I Need RomanceRated ★ 4.5
All About EveRated ★ 3.0
TripleRated ★ 1.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 1.5
Capital ScandalRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 2.0
Doctor StrangerRated ★ 0.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 1.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0