Series
Ratings
121- New Journey to the West Season 1Rated ★ 5.0
Innocent DefendantRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
Listen to My HeartRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
A Love To KillRated ★ 3.5
Smile AgainRated ★ 3.5
East of EdenRated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
Assorted GemsRated ★ 2.0