Titles you rated
OldboyRated ★ 4.0
Last VegasRated ★ 5.0
PompeiiRated ★ 4.0
From Up on Poppy HillRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Underground RendezvousRated ★ 3.0
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 5.0
Tough as IronRated ★ 4.5
Wrong TurnRated ★ 2.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 0.5
The Perfect CoupleRated ★ 3.0
Parallel LifeRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 5.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 3.5
He Was CoolRated ★ 3.0
White House DownRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 4.5
Mulan IIRated ★ 4.0
My Boyfriend Is Type BRated ★ 1.0