Series
Ratings
10
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5