Movies
Ratings
15
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Closer to HeavenRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 5.0