Titles you rated
My SonRated ★ 2.5
HulkRated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 1.5
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
SkyfallRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 3.5