Movies
Ratings
446
The Man from EarthRated ★ 4.0
FlightplanRated ★ 3.0
FallRated ★ 2.5
Moana 2Rated ★ 2.5
CruellaRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 5.0
Look BackRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0