Titles you rated
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Secret InvasionRated ★ 4.0
The Last DanceRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 5.0
Big Bet Season 2Rated ★ 4.5
Big Bet Season 1Rated ★ 5.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 4.0
BargainRated ★ 3.5- Elite Season 6Rated ★ 0.5
Bloody Game Season 1Rated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
Lovestruck in the CityRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0- Money Heist Season 5Rated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5