Titles you rated
TakenRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Final DestinationRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 5.0