Titles you rated
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Tiger King: Murder, Mayhem and MadnessRated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.5- DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.5