Titles you rated
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5
Sailor Moon SRated ★ 5.0
Fashion 70'sRated ★ 3.5
Big ThingRated ★ 2.5
Miss KoreaRated ★ 4.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 3.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 2.5
All InRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 2.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 4.5
My GirlRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 2.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5
JumongRated ★ 2.5
Personal TasteRated ★ 2.5