Series
Ratings
18
Rick and MortyRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Generation KillRated ★ 3.5
The PacificRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
The Vision of EscaflownrRated ★ 4.0