Series
Ratings
36- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 3.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 3.0
- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 3.5
- Wise and FoolishRated ★ 3.0
- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.0- Fairy TailRated ★ 4.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 2.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 0.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 1.0
SkinsRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 5.0