Series
Ratings
161
You and Everything ElseRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Love on the SpectrumRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
100 Days My PrinceRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 3.5
The WhirlwindRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
At EighteenRated ★ 3.0
Crime Scene: The Vanishing at the Cecil HotelRated ★ 3.0
Secrets of the ElephantsRated ★ 4.0
Ted LassoRated ★ 3.5
Ted LassoRated ★ 3.5
I Am Groot Season 1Rated ★ 3.5
The Mandalorian Season 3Rated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.0
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 3.0
Making a Murderer Season 2Rated ★ 4.0