Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.5
The GuestRated ★ 4.0
UncleRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
10 Counts To The FutureRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0- Tiger & Dragon SpecialsRated ★ 4.0
Tiger & DragonRated ★ 4.5
Kotaro Lives Alone Season 2Rated ★ 4.5
BloodhoundsRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 4.0