Movies
Ratings
18
TitanicRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 4.5- WishRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 0.5
Secret SunshineRated ★ 3.5
Nobel's Last WillRated ★ 4.0
Farewell, My LovelyRated ★ 3.5
As OneRated ★ 1.5
FriendRated ★ 2.0
The Pool BoysRated ★ 1.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 1.5
LucyRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 1.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 5.0