Movies
Ratings
909
FrankensteinRated ★ 4.5
28 Days LaterRated ★ 2.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
Until DawnRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 1.0
AnoraRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
The NetRated ★ 2.0
Talk to MeRated ★ 3.0
Maid in ManhattanRated ★ 2.5
Woman of the HourRated ★ 3.0
Remember the TitansRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 3.0
Don't MoveRated ★ 1.5
Orphan: First KillRated ★ 3.5
Rebel RidgeRated ★ 4.0
Bad Boys: Ride or DieRated ★ 2.0
The HangoverRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 4.0