Movies
Ratings
254
The Divine MoveRated ★ 3.5
My WayRated ★ 3.5
OseamRated ★ 4.5
Lifting King KongRated ★ 2.0
Volcano HighRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 1.0
Pacific RimRated ★ 2.0
RedRated ★ 5.0
Bloody ReunionRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 2.0
Spider-Man 3Rated ★ 0.5
TedRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 2.0
Van HelsingRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 4.0