Movies
Ratings
82
AmourRated ★ 4.0
Becoming JaneRated ★ 3.5
SerendipityRated ★ 4.0
The Scent of LoveRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 2.5
My Wife Got MarriedRated ★ 3.0
All for LoveRated ★ 3.0
SaltRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 2.5- The CureRated ★ 4.5
- BlackRated ★ 4.5
Rain ManRated ★ 4.5
Rough CutRated ★ 3.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.5
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
TroyRated ★ 3.5