Movies
Ratings
237
What Happened to MondayRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
RebeccaRated ★ 4.0
JaneRated ★ 3.5
My Dear EnemyRated ★ 3.0- SinglesRated ★ 3.0
CloserRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
MillionsRated ★ 2.5
Jurassic ParkRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
August RushRated ★ 2.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0