Titles you rated
Midnight RunnersRated ★ 4.5- ApostleRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 3.5
PandoraRated ★ 3.0
The SpiesRated ★ 3.5
RealRated ★ 0.5
Pearl HarborRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
The MayorRated ★ 3.0
Under the SunRated ★ 3.5
Yowamushi Pedal Re:RIDERated ★ 3.5
Yowamushi Pedal: The MovieRated ★ 4.0
Straight Outta ComptonRated ★ 4.5
Criminal ConspiracyRated ★ 3.5
Hell or High WaterRated ★ 4.5
Ghost in the Shell Arise: Border 1 - Ghost PainRated ★ 3.5