Movies
Ratings
724
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 5.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.5- My Dad and Mr. ItoRated ★ 4.0
100 Yen LoveRated ★ 5.0
Fortuna's EyeRated ★ 4.5
Flying ColorsRated ★ 5.0
50 First KissesRated ★ 5.0
Nomitori SamuraiRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 3.5
WhistleblowerRated ★ 4.5- Love Strikes!Rated ★ 4.0
Initiation LoveRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.5
SpiralRated ★ 3.5
Destiny: The Tale of KamakuraRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
ContagionRated ★ 4.0
The 6th DayRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 4.0